תקנון האתר

**האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

אופן הקניה/ רכישה - המוצרים המוצעים למכירה מלווים לרוב בתמונות,

תמונות אלו מיועדות להמחשה בלבד ולעיתים יהיה שינוי קל במוצר.

ייתכנו שינויים בין התמונות, לרבות הצבעים המופיעים בתמונות ופרטי המוצרים ובין המוצרים בפועל.

ליד כל פריט מוצג מחירו כולל מע"מ.

המשתמש באתר רשאי להוסיף לעגלת הקניות כל פריט.

ניתן לשנות כמויות, להוסיף או לגרוע פריטים מעגלת הקניות בהתאם לצורך.

כל המוצרים באתר לא משקפים מלאי .

עבור בדיקת מלאי, לפניי ביצוע רכישה –

צרו קשר עם בית המוסיקה- 08-9469526

כדי לבצע הזמנה יש תחילה לבחור את המוצר. עבור כל מוצר המוצע באתר יוצג “דף מוצר”, בו יופיעו פרטי המוצר המוצע ומחיר המכירה (להלן “דף המוצר”).

בית המוסיקה רשאי לעדכן את דף המוצר מידי פעם, להוסיף או להחסיר מוצרים, להסיר מוצרים שאזלו מן המלאי ו/או לשנות את מחיר המוצר.

המחירים המוצגים באתר כוללים מע”מ על-פי דין, אלא אם צוין אחרת במפורש. על מנת לבצע רכישה באתר,

יתבקש המשתמש להקליד פרטים בסיסיים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. כרגע אפשרות התשלום היא דרך פייפל, ביט או אשראי טלפוני בלבד.

על מנת שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים, אחרת בית המוסיקה לא יוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה.

לתשומת ליבך, מסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה לעלות כדי עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים אזרחיים ופליליים,

לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שיגרמו לבית המוסיקה עקב שיבוש הפעלת האתר.

כמו כן, המידע שימסר על ידי המשתמש באתר ישמש בין השאר לשליחת דואר אלקטרוני בנוגע למבצעים מיוחדים או עדכונים באתר, זאת אך ורק לאחר קבלת אישור המשתמש לכך.

במעמד ביצוע ההזמנה יבצע בית המוסיקה בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם קבלת אישור ההזמנה ע”י חברות כרטיסי האשראי,

תימסר למשתמש הודעה מתאימה כי ההזמנה אושרה. מובהר כי חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי מיד עם סיום ביצוע ההזמנה.

עסקת הרכישה תבוצע רק לאחר השלמת תהליך ההזמנה ולאחר שבית המוסיקה יקבל אישור מחברת כרטיסי האשראי על ביצוע החיוב, בהתאם לנהלי העבודה הקיימים בינן לבין בית המוסיקה. במקרה בו לא אושרה העסקה ע”י חברות האשראי– יקבל הלקוח הודעה מתאימה. השלמת עסקת הרכישה מותנית גם בכך שהמוצרים המבוקשים קיימים במלאי בעת השלמת הליך ההזמנה. במקרה של מוצר אשר אזל מן המלאי ו/או שישנה בעיה באספקתו, מכל סיבה שהיא, יהיה בית המוסיקה רשאי להודיע למשתמש על ביטול ההזמנה.

הודעה כאמור תימסר למשתמש באמצעות דואר אלקטרוני ו/או בהודעה טלפונית. במקרה כאמור, לא תהיה למשתמש טענה כלשהי כנגד בית המוסיקה ובעצם ביצוע ההזמנה, מוותר המשתמש על כל טענה כאמור. בית המוסיקה שומר לעצמו את הזכות להגביל את כמות המוצרים בכל הזמנה.

כמו כן יישלח אישור בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה בתוך 48 שעות מסיום ביצוע עסקת הרכישה על ידי המשתמש באתר. יובהר ויודגש, משלוח הודעת דואר אלקטרוני בדבר רישום ההזמנה במערכת הממוחשבת של בית המוסיקה אינה מהווה ראיה בדבר השלמת הפעולה ואין במשלוח הודעת הדוא”ל כדי לחייב את בית המוסיקה. מובהר כי רישומי מערכת המחשב של בית המוסיקה הכוללים רישום ממוחשב ואוטומטי של כל הפעולות באתר מהווים ראיה לכאורה לאמור בהם.

ביצוע חיוב טלפוני :

במידה ובחרת באתר באפשרות ביצוע עסקה טלפונית לאחר סיום ההזמנה, נציג מבית המוסיקה רחובות ייצור קשר טלפוני לצורך אימות פרטי ההזמנה, בדיקת מלאי המוצר הנבחר ולסיום שלב ההזמנה והרכישה.

על הרוכש להיות זמין בטלפון מבית המוסיקה, כדי לסיים את תהליך הרכישה, עד 3 ימי עבודה מיום ההזמנה.  במידה ובית המוסיקה לא יצר קשר מכל סיבה שהיא- הלקוח ייצור קשר מיוזמתו,

דרך טלפון לחנות 08-9469526 או במייל beithamusica174@gmail.com

תנאים כלליים:

בית המוסיקה רשאי, על פי שיקול דעתו, להפסיק את פעילות האתר בכל עת וללא הודעה מראש.

בית המוסיקה שומר לעצמו את הזכות למנוע את הגישה לאתר ו/או לאפשרות לבצע רכישות באתר ו/או לבטל רכישה או המנסה לפגוע בניהולו התקין של האתר.

תקנון זה ניתן לשינוי ו/או עדכון בכל עת ע”י בית המוסיקה ו/או מי מטעמו, על פי שיקול דעתם הבלעדי.

החזרת מוצרים ברכישה מהאתר –

החזרת מוצר תתבצע תוך 14 יום מתאריך קבלת המוצר ועם חשבונית "מקור" מקורית (לא צילום)
אם אינכם מרוצים מסיבה כלשהי מהמוצר שרכשתם, ניתן להחזיר את המוצר ולבטל את החיוב, אלא אם תבחרו להחליפו במוצר אחר.
עליכם לשלוח את המוצר אלינו חזרה תוך 14 יום מתאריך קבלת המוצר. על המוצר להיות סגור באריזתו המקורית, במצב חדש ללא "עקבות" או סימנים של שימוש וללא שום פגם. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר נעשה בהם שימוש, טופלו, נפגמו או שונו בכל צורה.
במידה וכל התנאים הללו יתקיימו, יוחזר לכם כספכם וחשבונכם יזוכה בסכום ההזמנה/ קניה בניכוי דמי המשלוח.

ביטול עסקת הרכישה על ידי בית המוסיקה

אנו עושים את המיטב כדי לאפשר שירות ומוצרים מעולים, במידה וייתכן ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, לפי תקנות הגנת הצרכן -  ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר המוצר או 100 ₪ לפי הנמוך.

במקרה של רכישה בחנות הפיזית ברחובות, החזרת המוצר חייבת להיות מוצגת במקום בולט בסמוך לקופה.

בית המוסיקה שומר לעצמו את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתו הבלעדי, לבטל עסקת רכישה שביצע משתמש, בכל אחד מהמקרים:

- אם לאחר סיום עסקת הרכישה התגלה כי הפריט אזל מהמלאי.

- אם לא נקלטו במערכת פרטי כרטיס האשראי ופרטיו המלאים של המשתמש. בכל מקרה שבו נעשתה פעולה בניגוד לתקנון זה.

- המשתמש ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין.

- המשתמש מסר בעת ביצוע עסקת הרכישה ו/או לאחר מכן פרטים שגויים- המשתמש ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע בבית המוסיקה ו/או במי מטעמו ו/או בפעילותו התקינה של האתר ו/או בצד ג’ אחר כלשהו. אם לפי דעת בית המוסיקה, בכוונת המשתמש לשוב ולמכור את המוצרים שנרכשו על ידו באמצעות האתר לצד ג’. בהקשר זה המשתמש מאשר ומתחייב כי לא ימכור פריטים שרכש באתר לצד ג’ כלשהו.

- בכל מקרה “כח עליון”, אין בית המוסיקה לבצע ניהול תקין של האתר, לספק למשתמש את המוצרים ו/או לעמוד בהתחייבות אחרת שלו. בסעיף זה “כוח עליון” משמעו: לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני. בנסיבות כאמור רשאי בית המוסיקה לבטל את העסקה או להציע למשתמש מוצר חלופי שווה ערך, לפי שיקול דעתו ובהתאם לנסיבות הביטול.

בית המוסיקה לא יהיה אחראי ולא יישא, בכל מקרה, בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

הצהרת פרטיות – 

בית המוסיקה מחוייב בזאת לשמירה על הפרטיות שלך- הלקוח באתר שמאובטח לקניות באינטרנט.
על מנת שנוכל להשלים את תהליך הקניה/ רכישה באתר, עליך למסור את פרטייך האישיים כמו: מספר תעודת זהות, מספר טלפון, מספר טלפון סלולרי,
כתובת מגורים, כתובת למשלוח ההזמנה, כתובת דואר אלקטרוני מספר כרטיס אשראי ותאריך תפוגה. מידע זה מאפשר לנו למלא אחר הזמנתך במדוייק.
בית המוסיקה מתחייב בזאת שלא להעביר את המידע אשר ברשותו לשום גורם חיצוני אחר מלבד חברות האשראי ולא יעשה שום שימוש במידע.

שירות משלוחים-

ברכישה מעל 399 ₪- משלוח עד הבית חינם! *למעט משקל חריג *

  • נקודת איסוף- בתוספת 25 ₪. לאחר הרכישה באתר ומילוי הפרטים, המשלוח מגיע עד 3-7 ימי עסקים.
  • שליח עד הבית- לחבילה עד 20 ק״ג. בתוספת-45 ₪. המשלוח מגיע בין 3-7 ימי עסקים, ברוב אזורי הארץ, לאזורים מרוחקים כגון צפון/דרום/ עוטף עזה/יהודה ושמרון- עד 10 ימי עסקים.
  • **משקל חריג ** -פרט זה יצויין בעמוד המוצר. לפסנתרים חשמליים נייחים - תוספת מינימום 250 ₪ למשלוח והתקנה. לאחר רכישה, תנתן הצעת מחיר על משלוח. למערכות תופים - תוספת 100 ₪ למשלוח. התשלום עבור משלוח מוצר במשקל חריג יתבצע בנפרד מההזמנה.   

**ימי עסקים- לא כולל ימי ו׳ , ערבי חג וחג. ימי חול המועד הם כמו ימים רגילים.

אם בחרת את אופציית - איסוף עצמי מהחנות, יש לאסוף את המוצר בתיאום מראש, עד 3 שבועות מביצוע העסקה. במידה ולא אספת את המוצר בתום 3 שבועות, בית המוסיקה יצור איתך קשר טלפוני/ מייל/ הודעה עבור תזכורת לאיסוף עצמי. במידה ולא אספת כעבור שבוע שלאחר התזכורת, בית המוסיקה יהיה רשאי למכור את המוצר בחנות, ללא קבלת החזר כספי.